KONST / Litografier / Serigrafi 12931059
nr 1293 1059
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Vinter vid bäcken". Signerad, numrerad 19/20. Serigrafi, oramat blad, bladets mått: 42x59 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:51:12
24/11 14:48:50
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg